Pracodawcy

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju z jednoczesną troską o minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Grupa ABB zatrudnia około 136 000 pracowników w ponad 100 krajach świata, a jej doświadczenie bazuje na ponad 125 latach działalności.

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów z ponad 40 branż oferujemy usługi w obszarach: Strategy & Consulting, Song, Technology i Operations przy wykorzystaniu największej na świecie sieci centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji. Zatrudniamy 721 000 pracowników, którzy w codziennej pracy wykorzystują potencjał nowych technologii i ludzkiej kreatywności, świadcząc usługi dla Klientów w ponad 120 krajach. Accenture wykorzystuje innowacje do tworzenia wartości i wspólnego sukcesu dla klientów, partnerów i społeczności. W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach. Pracuje w nich ponad 8 600 pracowników.

Nie jesteśmy zwykłą firmą informatyczną. Jesteśmy międzynarodowym liderem transformacji cyfrowej! Obsługa informatyczna Igrzysk Olimpijskich? Tak, to właśnie jeden z naszych projektów! Oferujemy usługi zarządzania infrastrukturą IT, integrację systemów informatycznych, outsourcing i doradztwo IT.Każdego dnia wprowadzamy innowacyjne rozwiązania do świata IT. Realizujemy ponad 50 kontraktów dla klientów z niemal 40 krajów, a to wszystko z Polski, gdzie działamy od 2000 roku. Możesz nas znaleźć w Bydgoszczy, Wrocławiu, Łodzi, Warszawie, Opolu i Krakowie.
W łódzkim oddziale, Atos Poland Global Services zatrudnia ponad 120 specjalistów. Nasze nietuzinkowe biuro znajduje się w pięknie odrestaurowanych wnętrzach dawnej fabryki wyrobów wełnianych, gdzie przestrzeń open space dekorują nowoczesne, niebanalne graffiti. Nasi pracownicy w 95% zaangażowani są w międzynarodowe projekty, które realizujemy dla innych oddziałów Atos, głównie w Europie Zachodniej. Są to zazwyczaj duże, wielozadaniowe projekty, wykorzystujące najnowsze technologie i realizowane dla dużych, prestiżowych klientów takich jak Parlament Unii Europejskiej, BMW, Wordline.

Commerzbank jest wiodacym bankiem komercyjnym z oddziałami i biurami w ponad 50 krajach. Został założony w 1870 roku i obecnie zatrudnia niemal 50 tys. osób.
W Cetrum Technologii Cyfrowych Commerzbanku w Polsce rozwijamy i wdrażamy projekty w dwóch kluczowych obszarach:
• tworzenie i zarządzanie aplikacjami pozwalającymi na pełną cyfryzację procesów biznesowych,
• prace analityczne i programistyczne w dziedzinie zaawansowanych metod zarządzania ryzykiem i kapitałem.
Nasze zespoły skupiają specjalistów IT, quantów, analityków danych. Łączymy wiedzę z zakresu zarządzania ryzykiem i biznesu z technicznym know-how, by wspólnie opracowywać najlepsze rozwiązania cyfrowe. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia informatyczne i zwinne metody pracy, by usprawniać istniejące systemy i tworzyć nowe aplikacje.

Fujitsu jest głównym japońskim dostawcą najnowszych technologii i sprzętu w dziedzinie informatyki i komunikacji (ICT). Dostarczamy technologie i produkty dla klientów w ponad 100 krajach oraz serwis IT w ponad 20 językach. Fujitsu Polska zlokalizowane jest w Warszawie, Łodzi oraz Katowicach. W Warszawie zajmujemy się usługami wsparcia klientów i sprzedaży. Global Delivery Center Polska w Łodzi i Katowicach zatrudnia specjalistów w ośmiu HUBów: Service Management, Integration and Service Desk, Digital R&D and Business Innovation, Intelligent Enterprise and ERP, Application Services, Workplace Services, Hybrid Infrastructure, Network and SOC Services, Business Process Outsourcing oraz Program & Project Management.
W Fujitsu wierzymy, że technologia może pomóc ludziom w osiągnięciu szczęścia i dobrego samopoczucia. Uważamy, że podejście, według którego człowiek jest traktowany priorytetowo i jest w centrum naszych działań, jest jedynym sposobem na osiągnięcie cyfryzacji i sięgnięcie po pełnię możliwości, jakie niesie technologia.

GlobalLogic jest liderem w branży usług inżynierii cyfrowej. Pomagamy markom na całym świecie w projektowaniu i tworzeniu innowacyjnych produktów, platform i cyfrowych doświadczeń na miarę współczesnego świata. Dzięki połączeniu projektowania doświadczeń, kompleksowej inżynierii i wiedzy o danych umożliwiamy naszym klientom wyobrażenie sobie możliwości i przyspieszamy ich transformację w cyfrowe firmy jutra. GlobalLogic z siedzibą w Dolinie Krzemowej prowadzi studia projektowe i centra inżynieryjne na całym świecie, oferując swoje doświadczenie klientom z branży motoryzacji, komunikacji, usług finansowych, opieki zdrowotnej, produkcji, mediów i rozrywki, półprzewodników i technologii. GlobalLogic jest spółką należącą do grupy Hitachi, działającą pod firmą Hitachi, Ltd. (TSE: 6501), i jako firma zajmująca się innowacjami społecznymi angażuje się w budowanie zrównoważonego społeczeństwa o wyższej jakości życia poprzez wprowadzanie innowacji za pomocą danych i technologii.

Inovatica to łódzki software house specjalizujący się w offshoringu usług programistycznych – od projektowania poprzez kodowanie, aż do utrzymania wypracowanych rozwiązań. Mamy ponad 10 lat doświadczenia we współpracy z międzynarodowymi klientami z różnych stref czasowych oraz kultur. Zajmujemy się zarówno tworzeniem aplikacji webowych, mobilnych, jak i Internetem rzeczy oraz usługami lokalizacji i autonomicznymi pojazdami transportu wewnętrznego. Dostosowujemy się do potrzeb każdego klienta indywidualnie, nieważne czy oznacza to pracę z już istniejącymi produktami, czy budowanie aplikacji od samego początku obejmujące pełny cykl tworzenia oprogramowania. Wartościami, którymi kieruje się nasz ponad 30 osobowy zespół podczas pracy są: jakość, przejrzystość oraz elastyczność. Jednocześnie zawsze bierzemy pod uwagę najnowocześniejsze technologie. Dzięki temu mamy na swoim koncie ponad 100 zrealizowanych projektów i 60 zadowolonych klientów wśród których można znaleźć zarówno startupy, jak i międzynarodowe firmy takie jak Google.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w USA wg Deloitte i Financial Times. Na pokładzie iTechArt pracuje ponad 3500 błyskotliwych inżynierów, w niemal 300 różnorodnych pod kątem technologii i skali projektach. Naszymi klientami są zarówno wschodzące gwiazdy z Doliny Krzemowej, jak i gigantyczne organizacje z listy Fortune 500. Jesteśmy świetni w obszarze Web, Mobile, Big Data, QA & Testing oraz DevOps.

W Knowit nasze firmowe wartości w codziennej pracy tłumaczymy na grę zespołową i współdziałanie przy realizacji śmiałych projektów technologicznych, które zmieniają świat na lepsze. Po latach spędzonych pod banderą Cybercom, nadeszła pora, by w dalszą podróż wyruszyć w nowym towarzystwie. W 2021, jako Knowit Connecivity, dołączyliśmy do firmy Knowit, tworząc tym samym na skandynawskim rynku prawdziwy powerhouse w obszarze cyfrowych rozwiązań przyszłości. Nasze połączone siły to 3800 osób skupionych wokół wizji wykorzystywania technologii i innowacji w tworzeniu zrównoważonych i humanitarnych społeczeństw. Nasze softwarehouse’owe moce pozwalają nam jeszcze lepiej wspierać naszych klientów w zrównoważonej transformacji cyfrowej.

Media4U dostarcza dedykowane oprogramowanie w obszarze e-commerce. W oparciu o własne rozwiązania, zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych sklepów internetowych oraz opieką powdrożeniową. W naszej ofercie można znaleźć także usługi uzupełniające: audyty, hosting, prace graficzne, reklamy online i całą gamę inspirujących dodatków marketingowych. Z naszych rozwiązań korzystają zarówno lokalni przedsiębiorcy jak i europejskie korporacje. Oprogramowanie ma zastosowanie zarówno dla podmiotów b2b jak i b2c. Ogromną zaletą naszego oprogramowania jest jego wydajność i skalowalność. W związku z bardzo silnym trendem rozwoju branży e-commerce w Polsce i na świecie potencjał branży, w której działamy dynamicznie rośnie. Z przyjemnością zapraszamy do Łodzi naszych partnerów z Polski i zagranicy. Za każdym razem umiejętności i doświadczenie pracujących tutaj programistów i pozostałych zespołów spotykają się z dużym uznaniem. Jako firma nierozerwalnie związana z Łodzią od blisko 20 lat, współtworzymy jej wizerunek jako miasta posiadającego eksperckie kadry i bogaty know-how.

Rossmann jest liderem rynku drogeryjnego w Polsce. Codziennie zakupy w naszych drogeriach robi ponad 700 tys. Polaków. Pierwszy sklep z naszym logo powstał w 1993 r. w Łodzi. 22 lata później świętowaliśmy otwarcie 1000-nej drogerii w warszawskich Złotych Trasach. Dziś nasza firma to ponad 1260 sklepów i 18,7 tys. pracowników. Kierujemy się zasadą: jak największy wybór artykułów w rozsądnych cenach. Oferujemy naszym Klientom 21,5 tys. produktów polskich i zagranicznych (w sumie 800 marek). Rossmann firmuje także 35 marek własnych. By zakupy były jeszcze prostsze, od lutego 2015 r. uruchomiliśmy sklep internetowy. Logując się na stronie www.rossmann.pl można zamawiać ulubione produkty o dowolnej porze, bez potrzeby ruszania się z domu. Stworzyliśmy również aplikację Rossmann PL, która umożliwia wstąpienie do Klubu Rossmann. Tam na klientów czekają rabaty, a także oferty dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

Skip to content